ادله از رازهای ساده کاهش وزن خود گفت تصاویر | چاقی

راز کاهش وزن قابل توجه دلایل خواننده هالیوودی:

دلایل از رازهای ساده کاهش وزن خود گفت + تصاویر

  

عکس دلایل خواننده هالیوودی قبل و بعد کاهش وزن

Healthista بعد از گفتگو با این خواننده مشهور زن از رازهای کاهش وزن سریع و قابل توجه اون نوشت .

تو یه سری سوال و جوابای کارشناسی شده گزارشگر تلاش کرد تا به مخاطبان در این مورد اطلاعات مفیدی ارائه دهد.

سوال و جوابایی از دلایل در مورد کاهش وزن ۱۳ کیلویی اون در مدت کوتاه

سوالاتی که از دلایل در مورد کاهش وزن اون پرسیده شد:

ورزش چربی سوز مورد علاقه شما چیه و به چه دلیل؟

تمرین اینتروال با شدت بالا ، به نظر من بهترین ورزش واسه کاهش وزن ، سوزوندن چربی و تناسب اندام تمرین اینترواله. شما هنگام انجام این تمرین نیم ساعت درگیر با حرکات هستین اما نکته قابل توجه اینه که حتی بعد از کاهش وزن شما بازم در حال سوزوندن چربی تا یه مدت هستین.

تمرینات اینتروال یا متناوب ، شامل مراحل تمرین و استراحت به طور متناوبه . در تمرینات اینتروال ، اندازه خستگی به مراتب کمتر از تمرینات دائمی و مدامه .

در تمرینات تناوبی دستگاه ATP-PC ( دستگاه فسفاژن ) میتونه ATP بیشتر و دستگاه اسید لاکتیک هم ATP کمتری تولید کنه . نکته هائز اهمین اینه که در تمرینات اینتروال ، تجمع اسید لاکتیک کمتر و در نتیجه خستگی هم به مراتب کمتره .

در تمرینات اینتروال در مرحله استراحت ATP-PC از راه دستگاه هوازی ( استراحت ) دوباره سازی میشه.

دفعات انجام حرکات ورزشی به چه صورت بوده؟

همه چیز به هدف کاهش وزن و تناسب اندام شما وابسته. کلا من ۳-۴ بار تکرار ورزش کاهش وزن در هفته رو بیشتر قبول می کنم و همونطور که می بینین واسه من کارساز بوده.

 

روشای ساده و موثر دلایل در کاهش وزن و لاغری

نظر شما در مورد حفظ تناسب اندام چیه؟

شما نباید فقط با هدف لاغر شدن به باشگاه برید و یا بهتره بگم تایم لاغر شدن شما تنها نباید در زمان حضورتون در باشگاه خلاصه شه ، باید فعال باشین تا تناسب اندام شما دائم حفظ شه.

به کار گیری دوچرخه و پیاده روی به جای به کار گیری خودرو ، بالا رفتن از پله ها به جای به کار گیری آسناسور ، رفتن به پیاده روی به جای نشستن روی مبل و تماشای تلویزیون . راز کاهش وزن من این بود که خودمو همیشه در حال فعالیت و حرکت قرار می دادم. 

چیجوری می تونین بقیه رو به شروع دوره کاهش وزن و تناسب اندام علاقه مند کنین؟

وقتی که شما یه هدف عمیق و جدی داشته باشین و رسیدن به ان براتون اهمیت داشته باشه مطمئنا به ان می رسین.کلاسای باشگاه و ورزشای چربی سوز رو همیشگی انجام بدین چون که تاثیر موندگاری فوق العاده س.

چه رژیم لاغری رو بیشتر موثر در کاهش وزن میدونید؟

رژیم لاغری که من استفاده کردم Sirtfood بود .رژیمی که به سبک ان متخصص تغذیه و رژیم درمانی واسه من این مواد خوراکی و غذایی رو تجویز کرد :سیب ، مرکبات ، جعفری ، بلوبری ، چای سبز ، سویا ، توت فرنگی ، ادویه زردچوبه ، روغن زیتون ، پیاز قرمز ، کلم پیچ اصلی ترین بخش رژیم لاغری من بود.

حالا دیگه این مواد غذایی تنها رژیم لاغری من نیستن و تبدیل به بخشی از سبک تغذیه ای من شدن تا بتونم تناسب اندام خود رو حفظ کنم.

چه پیشنهاد تغذیه ای به بقیه واسه تناسب اندام می دید؟

دونستن اینکه کدوم غذا واسه تناسب اندام بدن شما بهتر و کارساز تره و دوری از هر نوع غذای فرآوری شده به نظر من بهترین و اصلی ترین ایده برنامه غذایی افرادیه که قصد کاهش وزن دارن. شما باید بیشتر روی تغذیه خود تمرکز کنین و مصرف میوه و سبزیجات به صورت خام رو یادتون نره.

 

غذایی بود که شما کمتر و یا بیشتر مصرف کرده باشین؟

به نظر من همه چیز در حد متوسط باید رعایت شه ، بدن ما به تموم گروه های موراد غذایی نیاز داره . من دراین دوره بیشتر گوشت ماهی و سبزیجات مصرف می کردم.

چی باعث می شه در زمان قرار گرفتن در روند کاهش وزن ما به نتیجه دلخواه نرسیم؟

اصلی ترین دلیل به نتیجه نرسیدن تلاش ما نداشتن یه رژیم لاغری ، رژیم لاغری که متخصص تغذیه و رژیم درمانی به شما معرفی کنه و ورزش نادرست والبته نا منظمه.

من بعد از مراجعه به یه متخصص تناسب اندام به این برنامه رسیدم که باید ۸۰ درصد رژیم و تغذیه ، ۱۰ درصد تمرینات ورزشی و ۱۰ درصد استراحت رو در برنامه روزانه خود بذارم.

دلایل از رازهای ساده کاهش وزن خود گفت + تصاویر

۴.۱۲۹
منبع : گروه ترجمه نمناک /ن

.

منبع :

دیدگاهتان را بنویسید

بستن منو