اولین مطالعه مهارت های دیجیتال نکات برجسته کمبود هشدار دهنده ایرلند را نشان می دهد

مهارتهای بازاریابی دیجیتال خود را چگونه ارزیابی می کنید؟ شما حداقل می گذشت ، درست است؟ ما مهارت های دیجیتالی ۶۲۲ بازاریاب (۳۸۰ در ایرلند) را با استفاده از یک ابزار تشخیص دیجیتالی که شامل ۵۴ سؤال در زمینه های اصلی استراتژی و برنامه ریزی بازاریابی دیجیتال ، تلفن همراه ، جستجو ، نمایش ، ایمیل و بازاریابی رسانه های اجتماعی است ، ارزیابی کردیم. چشم از بین ۸ نفر از ۱۰ نفر (۸۳٪) نتوانستند شایستگی سطح ورود را داشته باشند.

دیجیتال

از این گذشته ، مهارت دیجیتالی ایرلند در مقایسه با همتایان بین المللی ما به طور قابل توجهی فاقد بود – وقتی بازاریابان ایرلندی آزمایش شده ، ۳۴ درصد پایین تر از آن تکان دهنده بودند. با توجه به اینکه بهبود اقتصادی ایرلند به رقمی شدن مشاغل بومی بستگی دارد ، این می تواند برای آینده ما چه معنی داشته باشد؟

اقتصادی

با پیش بینی ۱۵۰،۰۰۰ شغل دیجیتالی و اقتصاد اینترنتی به ارزش ۲۲۱ ٫ ۱ میلیارد یورو تا سال ۲۰۲۰ ، ایان دادسون ، مدیر و بنیانگذار موسسه بازاریابی دیجیتال معتقد است که پیامدهای اقتصاد ایرلند قابل توجه است:

اقتصاد

اقتصاد دیجیتال با ایجاد صدها شغل در هر ماه ، پیشرفت اقتصادی ایرلند را در مرکز پیشرفت خود قرار داده است. اگر ما نتوانیم از متخصصان ماهر و مناسب برای تکمیل این مواضع استفاده کنیم ، ایرلند می تواند این توانایی را داشته باشد که مزیت خود را به عنوان قطب دیجیتال اروپا و به عنوان دفتر مرکزی اروپا برای بسیاری از شرکتهای بزرگ دیجیتال از دست بدهد. با رشد استعداد استعدادها در اقتصادهای نوظهور ، این تهدید حتی حادتر است. “

با بارگیری گزارش کامل مهارتهای دیجیتال به صورت رایگان در اینجا اطلاعات بیشتری کسب کنید.

نظرات کارشناس توییتر

مدیر فروش توییتر (انگلستان و ایرلند) ، دان اولیاری در مورد این یافته ها اظهار داشت: “بازاریابی دیجیتال در ارتباط برقراری مشاغل با بازار هدف خود متحول شده است. اگر رهبران تجاری ایرلند در این تغییر استقبال و سرمایه گذاری نکنند ، آنها را نسبت به رقبای بین المللی که این فرصت را به مزیت رقابتی مشخص تبدیل می کنند ، از دست می دهند. “

سرمایه گذاری

یافته های بیشتر

     

  • مدیران ارشد تصویب دیجیتالی را متوقف می کنند – بازاریابان سطح ورودی ۲۶٪ بهتر از افرادی که بیش از ۲۰ سال تجربه دارند انجام دادند.
  •  

  • مشاغل کوچکتر انطباق آن را دشوارتر می کنند – مشاغل کوچک ۲۵ درصد کمتر از همتایان متوسط ​​بودند.
  •  

  • دوبلین پیشرو مسابقه دیجیتال – مهارت های دیجیتالی دوبلین ۵۷٪ قوی تر از سایر کشورها هستند.
  •  

  • زنان قوی تر از مردان – زنان ۱۱٪ از مردان بهتر بودند.

تشخیصی دیجیتال چیست؟

Digital Diagnostic اولین ارزیابی مهارتهای بازاریابی دیجیتال در صنعت بر اساس دانش صنعت واقعی است. در اینجا ، در مؤسسه بازاریابی دیجیتال ، کمیت مهارت های دیجیتالی متخصصان بازاریابی را در ایرلند و در سراسر جهان احساس می کنیم. و ما ابزاری ساختیم که دقیقاً همین کار را انجام می دهد. آیا می خواهید دریابید که چگونه دانش دیجیتالی شما با سایر کشورها مقایسه می شود؟ مهارت های دیجیتالی خود را به صورت رایگان تست کنید.

عالی. در گزارش کامل چیست؟

آمارهای بیشتر و تجزیه و تحلیل شکاف مهارت های دیجیتال ایرلند را بار می کند … گزارش کامل مهارتهای دیجیتال شامل تفکیک مهارتهای بازاریابی دیجیتال بر اساس صنعت ، مکان ، سالهای تجربه بازاریابی ، اندازه شرکت ، محل سکونت ، جنسیت و تخصص است. دریابید که چطور بخش مهمان نوازی و اوقات فراغت با صنعت غذا و نوشیدنی مقایسه می شود و قوی ترین مهارت دیجیتالی ایرلند در کجا قرار دارد (این یک سرنخ است: این در دست شماست).

امیدواریم که شما از مطالعه مهارتهای دیجیتالی پر از حقایق ، آمار و یافته های آینده اقتصاد دیجیتال ایرلند لذت ببرید.

گزارش کامل مهارت های دیجیتال را برای داستان کامل بارگیری کنید.

همچنین ممکن است شما علاقه مند باشید

زارا برک

بستن منو